O nas

• Bistro •

Z myślą o ludziach, którzy cenią sobie zdrowie oraz świadomy i odpowiedzialny styl życia, stworzyliśmy nasz sklep z żywnością ekologiczną, który połączyliśmy z wegańskim bistro.

W bistro jako jedni z niewielu w Warszawie (a najprawdopodobniej również w Polsce) serwujemy dania kuchni roślinnej, przygotowywane w 100% z certyfikowanych produktów ekologicznych. Nasza misja to dostarczać Wam kuchni prozdrowotnej, dań sezonowych przyrządzonych w zgodzie z naturą, z gwarancją najwyższej świeżości składników.

Gotujemy z radością, smacznie i zdrowo. Nasz zespół to kreatywna mieszanka ludzi z pasją do ekologii oraz dobrego jedzenia 
Cenimy takie wartości, jak zdrowie, ochrona środowiska, otwartość, sprawiedliwy handel, a wszystko to staramy się łączyć w naszych codziennych działaniach.

Proekologiczny styl życia to Twój mały, wielki wkład w ochronę środowiska i przyszłość naszej Planety!

Zawsze pysznie i zdrowo.

Nasz zespół

Anna Jedrej

Właścicielka

Pasjonatka zdrowego stylu życia, dietetyki, naturalnych metod leczenia i ekologii. Na co dzień możecie spotkać ją za ladą, na zapleczu lub w kuchni, skąd zarządza mikrokosmosem Organic Corner.

Mamy powody do dumy, ale nie osiadamy na laurach.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, organizacji zrzeszającej przedstawicieli rynku żywności ekologicznej (rolnicy, przetwórcy, handel detaliczny, hurt).

„Najlepszy sklep z żywnością ekologiczną 2013” „Najlepszy sklep z żywnością ekologiczną 2015” w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Producentów i Przetwórców Żywności Ekologicznej „Polska Ekologia”

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, organizacji zrzeszającej przedstawicieli rynku żywności ekologicznej (rolnicy, przetwórcy, handel detaliczny, hurt).

Praca

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu w sklepie lub w kuchni ? Skontaktuj się z nami aby poznać aktualne oferty pracy!