O nas

Sklep • Bistro • Catering

Z myślą o ludziach, którzy cenią sobie zdrowie oraz świadomy i odpowiedzialny styl życia, stworzyliśmy nasz sklep z żywnością ekologiczną, który połączyliśmy z wegańskim bistro.

W bistro jako jedni z niewielu w Warszawie (a najprawdopodobniej również w Polsce) serwujemy dania kuchni roślinnej, przygotowywane w 100% z certyfikowanych produktów ekologicznych. Nasza misja to dostarczać Wam kuchni prozdrowotnej, dań sezonowych przyrządzonych w zgodzie z naturą, z gwarancją najwyższej świeżości składników.

Gotujemy z radością, smacznie i zdrowo. Nasz zespół to kreatywna mieszanka ludzi z pasją do ekologii oraz dobrego jedzenia 
Cenimy takie wartości, jak zdrowie, ochrona środowiska, otwartość, sprawiedliwy handel, a wszystko to staramy się łączyć w naszych codziennych działaniach.

Proekologiczny styl życia to Twój mały, wielki wkład w ochronę środowiska i przyszłość naszej Planety!

Zawsze pysznie i zdrowo.

Nasz zespół

Anna Jedrej

Właścicielka

Pasjonatka zdrowego stylu życia, dietetyki, naturalnych metod leczenia i ekologii. Na co dzień możecie spotkać ją za ladą, na zapleczu lub w kuchni, skąd zarządza mikrokosmosem Organic Corner.

Andrii Havrylchenko

Szef kuchni

Dyplomowany kucharz i cukiernik (a także architekt;-)) Kulinarne szlify zdobywał w najlepszych restauracjach
w Rosji, Izraelu i Polsce. Zafascynowany kuchnią roślinną, nieustannie zaskakuje nas nowymi połączeniami smaków i wspaniałą estetyką potraw. Jego największą pasją są podróże, w czasie których nie tylko odpoczywa, ale poszukuje też nowych inspiracji kulinarnych.

Monika Ziąbska

Kierowniczka

Organic Corner od samego początku. Zna wszystkie sklepowe tajemnice, wie co, skąd i kiedy a jeśli czegoś nie znajdziecie w naszej ofercie – dajcie jej znać – szybko to zmieni.

Katarzyna Zieja

Manager ds. rozwoju i marketingu,
B2B i e-commerce

Kreatywna i błyskotliwa,
z niekończącymi się pokładami nowych pomysłów i rozwiązań.
Nie pozwala nam osiąść na laurach, nieustannie kreśląc nowe kierunki rozwoju.

Angelika Ziąbska

Doradca klienta

W Organic Corner od kilku lat – na co dzień studentka Europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Odpowiedzialna za prowadzenie naszych Social Mediów, dzięki niej zawsze wiecie
co nowego w OC!

Mamy powody do dumy, ale nie osiadamy na laurach.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, organizacji zrzeszającej przedstawicieli rynku żywności ekologicznej (rolnicy, przetwórcy, handel detaliczny, hurt).

„Najlepszy sklep z żywnością ekologiczną 2013” „Najlepszy sklep z żywnością ekologiczną 2015” w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Producentów i Przetwórców Żywności Ekologicznej „Polska Ekologia”

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, organizacji zrzeszającej przedstawicieli rynku żywności ekologicznej (rolnicy, przetwórcy, handel detaliczny, hurt).

Praca

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu w sklepie lub w kuchni ? Skontaktuj się z nami aby poznać aktualne oferty pracy!