sklep • bistro • catering

Organic Corner Food Store & Bistro powstało w 2012 r.

Z myślą o ludziach, którzy cenią sobie zdrowie oraz świadomy i odpowiedzialny styl życia, stworzyliśmy nasz sklep z żywnością ekologiczną, który połączyliśmy z wegańskim bistro.


W bistro  jako jedyni w Warszawie (a najprawdopodobniej również w Polsce) serwujemy dania kuchni roślinnej, przygotowywane w 100% z certyfikowanych produktów ekologicznych. Nasza misja to dostarczać Wam kuchni prozdrowotnej, dań sezonowych przyrządzonych w zgodzie z naturą, z gwarancją najwyższej świeżości składników.
Gotujemy z radością, smacznie i zdrowo. Nasz zespół to kreatywna mieszanka ludzi z pasją do ekologii oraz dobrego jedzenia 
Cenimy takie wartości, jak zdrowie, ochrona środowiska, otwartość, sprawiedliwy handel, a wszystko to staramy się łączyć w naszych codziennych działaniach.

Proekologiczny styl życia to Twój mały, wielki wkład w ochronę środowiska i przyszłość naszej Planety!

Zawsze pysznie i zdrowo.

Nasz zespół

Anna Jedrej

Właścicielka

Z zawodu i z zamiłowania dietetyk.
Pasjonatka zdrowego stylu życia, dietetyki, naturalnych metod leczenia i ekologii.
Na co dzień możecie spotkać ją za ladą, na zapleczu lub w kuchni, skąd zarządza mikrokosmosem Organic Corner.
Michał Lachur

(aka Vegan Chef Michael David)

Szef kuchni roślinnej, weganin, amator żywności ekologicznej, miłośnik zwierząt.
Odpowiada za smak i odrobinę szaleństwa w naszej kuchni. Kto zna Michała – ten wie, że to zdolna bestia
Monika Ziąbska

Organic Corner od samego początku. Zna wszystkie sklepowe tajemnice, wie co, skąd i kiedy a jeśli czegoś nie znajdziecie w naszej ofercie – dajcie jej znać – szybko to zmieni!

Iwona Wojtanowska

Z wykształcenia polonistka, z pasji kucharz – na co dzień drugi filar naszej kuchni. Entuzjastka tradycyjnej kuchni w wegańskiej odsłonie.

Paweł Przecławski

Przywiezie, dostarczy, załatwi  – nasz niezawodny łącznik

Mamy powody do dumy, ale nie osiadamy na laurach.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, organizacji zrzeszającej przedstawicieli rynku żywności ekologicznej (rolnicy, przetwórcy, handel detaliczny, hurt).

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, organizacji zrzeszającej przedstawicieli rynku żywności ekologicznej (rolnicy, przetwórcy, handel detaliczny, hurt).

„Najlepszy sklep z żywnością ekologiczną 2013”

„Najlepszy sklep z żywnością ekologiczną 2015”

w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Producentów i Przetwórców Żywności Ekologicznej „Polska Ekologia”